2012 Honda Accord, Nisan'da Geliyor..
2012 Honda Accord, Nisan'da Geliyor..

Japon otomobil devi Honda, lüks segmentteki temsilcisi Accord’un gelecek jenerasyonunun, Mart ayında gerçekleşecek olan Geneva Motor Show’un sürprizlerinden biri olacağını duyurdu. 2012 Honda Accord’un hem sedan hem de tourer versiyonu aynı anda otomobilseverlerin karşısına çıkacak.

Fotoğrafları yayınlanan yeni Honda Accord, modern ve şık dizaynıyla beğeni toplarken, eski jenerasyona göre çok daha fazla sürüş keyfi ve yol tutuşu gibi ekstralarla sunuluyor.

Honda mühendislerinin geliştirdiği son teknoloji 2.2 150 PS i-DTEC ünite ile güçlendirilen yeni Accord, kilometrede 138 gram emisyon ölçümüyle de çevreye duyarlılığını ispat ediyor.

Uzakdoğulu üreticinin Avrupa pazarında sunduğu 180 PS gücündeki Accord Type S modeli ise, aracı daha da kişiselleştiren küçük dokunuşlardan nasibini alıyor. Arka plaka bölgesinin üzerindeki krom çıta, deri ve Alcantara kumaş kombinasyonu özel koltuklar, metal görünümü verilen el freni ,vites topuzu, direksiyon göbeği ve kapı bantlarının yanısıra, paspasların yanlarında yer alan kırmızı led ışıklandırmalar da Accord Type S’in içine daha sportif bir hava katmış.

Önümüzdeki Nisan ayından itibaren satışa sunulacak olan 2012 Honda Accord’un fiyat listesi daha sonra açıklanacak.

Toplam okunma: 9790
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Yağmur sensörü
Yakın geçmişimizde otomobil üreticileri ya silecekleri tamamen ortadan kaldıracak ya da sürücüyü sileceği kontrol etme ve yönetme derdinden kurtaracak sistemler geliştirmeye çalıştılar. Bu sistemlerden en önemlisi, sileceklerin yağmura..