2012 Mercedes-Benz B-Serisi'nden İlk Pozlar
2012 Mercedes-Benz B-Serisi'nden İlk Pozlar

Mercedes-Benz Eylül ayında kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Frankfurt Motor Show’a hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yeni B-Serisi’ni de fuarda görücüye çıkarmayı planlayan Alman üretici, pahalı hatchback modelinin içeriden çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tamamen sıradışı bir dizayna sahip olmasa da tarif edilemez bir şıklık ve ışıltıyla karşımıza çıkan kokpit tasarımı, Mercedes tasarımcılarının ürünü olduğunu belli ediyor.İçiçe,karmakarışık bir kontrol panelinin aksine, birbirinden bağımsız Müzik sistemi, iklimlendirme ünitesi, COMAND kontrol ünitesi ile sade ve şık bir konsol tasarlayan Mercedes-Benz’in yeni B-Serisi’nde kullandığı direksiyon simidi 2012 CLS’den tanıdık geliyor.

Mercedes tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni B-Serisi’nin kabin içi üst segment otomobillerde kullanılan, seçkin malzemelerle kaplanacak. Aracın gösterge paneli de ARTICO el yapımı deri ile kaplanacak.Araçta değinmeden geçemeyeceğimiz “martı kanatlı” SLS AMG’nin havalandırma girişlerine benzeyen karizmatik hava girişleri ise, Mercedes’in yeni modellerinde de bu tasarıma yer vereceğini gösteriyor.

İç dizaynı hakkında detaylı olarak fikir edindiğimiz Mercedes-Benz B-Serisi’nin dışarıdan çekilmiş pozlarını ise Frankfurt Motor Show sırasında görebileceğiz.

Toplam okunma: 8726
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Eksantrik Mili
Motorun en önemli parçalarından biri olan eksantrik mili, silindirlere doğru zamanda istenilen miktarda hava girmesini ve atık gazın egzoza aktarılmasını sağlıyor.Otomobillerdeki motorları nefes alıp veren bir canlıya benzetebiliriz. Bu..