2012 Mercedes-Benz M-Serisi'nde Fiyat Farkı Yok.
2012 Mercedes-Benz M-Serisi'nde Fiyat Farkı Yok.

Bazı şeyler zamanla değişirken, bazıları da değişmeden kalabiliyor, tıpkı 2012 Mercedes-Benz M-Serisi’nin değişen özellikleri ve sabit kalan fiyatı gibi.

Almanlar’ın en pahalı SUV’u M-Serisinin 2012 modeli, 2011 modele göre yenilikler barındırırken 2011 model ile aynı fiyattan satışa sunulacak.
Amerika pazarı için fiyatları belirlenen yeni M-Serisi’nin benzinli versiyonu $49,865, dizel versiyonu ise $51,365’dan alıcı bulacak. Her iki yeni model de, eski jenerasyondan farklı olarak LED gündüz farları ve kromdan yapılmış alt koruma aksesuarı ile sunuluyor.

Kaputu kaldırdığımızda ise, her iki M-Serisinin de gelişen motorlarla donatıldığını fark ediyoruz. Benzinli ML 350, 302 beygir güç üreten 3.5 litre V6 motor ile çalışırken, dizel ML 350 BlueTec, 240 beygirlik 3.0 litre turbobeslemeli V6 motor sayesinde hayat buluyor. Her iki ML 350 de 4Matic standart olarak sunuluyor.

2012 Mercedes-Benz M-Serisi’nin iç mekanı da yapılan değişikliklerden nasibini almış. Yenilikler uzun bir liste halinde sunulsa da, iPad entegre etmeye uyumlu koltuk başlıkları bunlardan en etkileyici olanı.
Toplam okunma: 7269
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Emniyet kemeri kullama alışkanlığı kazanmak için birkaç öneri
• Her zaman aracınıza ilk bindiğinizde herşeyden önce (aracınızı çalıştırmadan) emniyet kemerinizi bağlayın.• Aynı şekilde aracınızdaki diğer yolcuları da emniyet kemerlerini bağlamaları konusunda uyarın ve kemerlerini bağlamaları..