Çin Polisinden Honda Logolu Mercedes!(Logoya Dikkat)
Çin Polisinden Honda Logolu Mercedes!(Logoya Dikkat)

Her alanda olduğu gibi otomobil alanında da hızla büyüyen Çin, bu kez ilginç bir sahtekarlık ile karşımızda.Ucuz yerli otomobilleri kullanmayan Çin polisi, Almanlar’ın lüks otomobili Mercedes-Benz marka polis araçlarının halk tarafından tepki çekmesini engellemek için ML350’nin önüne Honda logosu yapıştırmış.
Car News China’nın haberine göre yüksek fiyatlar ödeyerek Mercedes-Benz araçlar kullandıklarını gizlemek isteyen Guangxi- Fangchenggang polis departmanı, Honda’nın SUV modeli CR-V, ML350’ye benzediği için aracın önüne Honda logosu ekledi. Değişikliği yapan sadece logoları değiştirmekle kalmayıp, bagaj kapağına “Honda” ve “CR-V” etiketlerini de yapıştırmış.
900,000 yuan ($139,000) değerindeki Mercedes-Benz ML350’nin 200,000 yuan ($30,000) değerindeki Honda CR-V gibi gösterilmeye çalışılması halk tarafından büyük tepki topladı.
Toplam okunma: 5674
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Kilit sisteminin yapısı
Bazı otomobillerde kilit açma/kapama sistemi doğrudan merkezi kilit sistemindeki aktüatöre güç göndererek çalışır. Ama daha karmaşık sistemlerde kapı kilidini açıp kapatmak için farklı sistemler de bulunuyor. Otomobilin ana kontrol..