Clio ve Twingo RS Silverstone GP, Yarışlara Hazır.
Clio  ve Twingo RS Silverstone GP, Yarışlara Hazır.

Britanya Grand Prix’si antrenman turlarının bugün başlamasıyla beraber, Fransız üretici Renault da, pistteki temsilcisi Megane Trophy’ye eşlik edecek iki yeni modelini görücüye çıkardı.
Twingo Renaultsport 133 ve Clio Renaultsport 200 temelleri üzerine geliştirilen Silverstone GP özel serileri,metalik gri gövde rengi, simsiyah jantları, tavanı ve yan aynaları ile uyumu yakalıyor. Silverstone GP logoları Clio ve Twingo’nun özel birer otomobil olduklarını vurgularken, Renaultsport Monitor performans sistemi ve güvenli bir şekilde mücadele etmeyi sağlayan Cup süspansiyon sistemi de otomobillerin piste adapte olmasını sağlıyor.
Twingo’da özel olarak siyah spoyler, siyah sis farı çerçeveleri ve yeni bir eksoz sistemi sunulurken, yeni Clio’da Recaro koltuklar ve Bluetooth bağlantısı gibi yenilikler karşımıza çıkıyor.
Pist dışında da görebileceğimiz otomobillerden sadece ellişer adet üretilecek.
Toplam okunma: 4313
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Havayastığı olan otomobillerde dikkat edilmesi gerekenler
Her şeyden önce aracınızın teknik özelliklerini iyi bilmeniz gerekiyor. Eğer havayastığına sahip bir otomobiliniz varsa, nerede ve ne şekilde olduklarını, otomobilinizin üreticisinden veya aracınızın kullanma kılavuzundan öğrenmenizde..