Fiat Linea’dan yeni donanım paketleri

Kompakt sedan sınıfında Fiat’ın yeni yüzü olarak dikkat çeken Fiat Linea’nın donanım paketleri yenilendi. 26 bin 170 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Linea, 1.3 litre 90 HP ve 1.6 litre 105 HP’lik Multijet dizel motor seçeneklerinin yanı sıra 1.4 litre 77 HP ve 1.4 litre 120 HP T-Jet benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında dikkat çekici fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Linea’nın 90 HP’lik 1.3 litrelik Multijet motor seçeneğinde Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor.

Fiat Linea’nın yeni giriş seviyesi olan Actual donanım paketinde; klima, CD çalarlı müzik sistemi, sürücü ve yolcu havayastığı, elektrikli ön camlar, tek parça katlanabilir arka koltuk ve gövde rengi tamponlar gibi ekipmanlar yer alıyor. Bir diğer donanım seçeği olan Active Plus’ta ise bunlara ek olarak ABS, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve arka camlar ve gövde rengi aynalar, kapı kolları ve yan çıtalar yer alıyor. Diğer bir yeni donanım seçeneği olan Dynamic Plus’ta bunlara ek olarak otomatik klima, karanlık, yağmur ve park sensörleri, ön sis farları, elektronik dikiz aynası, 15 inç alaşımlı jantlar, çift renkli ön konsol ve çift parçalı katlanabilen arka koltuk standart olarak sunuluyor. En üst donanım seçeneğini temsil eden Emotion Plus’ta ise ESP+ASR+MSR+HillHolder, hız sabitleme sistemi, yan ve tavan havayastıkları, Blue&Me, 16 inçlik alaşım jantlar, deri direksiyon simidi ve vites topuzu ile krom gövde unsurları yer alıyor.

Toplam okunma: 10009
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Değişken zamanlamalı eksantrik sistemleri
Hayatımıza Honda’nın VTEC teknolojisi ile giren daha sonra BMW’nin VANOS, çift VANOS sistemleri ile devam eden ve ardından Toyota’nın da VVT-i sistemi ile günümüzde geçerliliğini ve ününü sürdüren değişken eksantrik zamanlama sistemlerinin..