Mercedes C serisinde yeni kampanya..

Audi, BMW ve Mercedes arasında geçen yıl başlayan ve ilk raundu Mercedes C serisince kazanılan savaş devam ediyor. Bu arenada yeni atak Mercedes' ten geldi..

Mercedes-Benz Türk Otomobil Pazarlama ve Satış Müdürü Şükrü Bekdikhan 2007’den beri satılan bir milyon C-Serisi’nin 12.506 adedinin Türkiye pazarına ait olduğunu söyleyerek “C-Serisi bizim en çok satan modelimiz, bu nedenle Mercedes-Benz için büyük önem taşıyor. Aracın müşterilerimiz arasında bu kadar popüler olması bizi çok sevindiriyor. Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak geçtiğimiz yıl Türkiye’de 6.296 adetlik satış rakamı ile rekor kıran C-serisi satış başarısını, yürüttüğümüz çalışmalar ile 2010 yılı sonuna tekrarlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda , C-Serisi müşterilerimize yepyeni bir kampanya sunuyoruz. Bu kampanya dahilinde, Ağustos ayı boyunca C-Serisine özel 0,84%TL faiz oranıyla oluşturulan cazip finansman seçeneklerini müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.” dedi. Detaylar şöyle:

Toplam okunma: 11281
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Fren yardımcı sistemleri
Fren sistemlerinin, günümüzde de olmazsa olmaz yardımcıları bulunuyor. Aslında hayatımıza çeşitli kısaltmalarla giren bu yardımcıların temel görevi otomobilinizi olduğundan daha kısa mesafede ve güvenli bir şekilde durdurmak. ABS,..