Mercedes C serisinde yeni kampanya..

Audi, BMW ve Mercedes arasında geçen yıl başlayan ve ilk raundu Mercedes C serisince kazanılan savaş devam ediyor. Bu arenada yeni atak Mercedes' ten geldi..

Mercedes-Benz Türk Otomobil Pazarlama ve Satış Müdürü Şükrü Bekdikhan 2007’den beri satılan bir milyon C-Serisi’nin 12.506 adedinin Türkiye pazarına ait olduğunu söyleyerek “C-Serisi bizim en çok satan modelimiz, bu nedenle Mercedes-Benz için büyük önem taşıyor. Aracın müşterilerimiz arasında bu kadar popüler olması bizi çok sevindiriyor. Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak geçtiğimiz yıl Türkiye’de 6.296 adetlik satış rakamı ile rekor kıran C-serisi satış başarısını, yürüttüğümüz çalışmalar ile 2010 yılı sonuna tekrarlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda , C-Serisi müşterilerimize yepyeni bir kampanya sunuyoruz. Bu kampanya dahilinde, Ağustos ayı boyunca C-Serisine özel 0,84%TL faiz oranıyla oluşturulan cazip finansman seçeneklerini müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.” dedi. Detaylar şöyle:

Toplam okunma: 11092
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
W motor
V motorları andıran bu yerleşim düzeni, mevcut silindir yapısının motor kaputunun içerisinde kaplayacağı yeri arttırmadan silindir sayısını artırmak için kullanılan bir tekniktir. W silindirli motorlar, iki adet V motorun birleşimi gibi..