Phantom DHC Masterpiece London Lüks Tanımını Değiştirdi
Phantom DHC Masterpiece London Lüks Tanımını Değiştirdi

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé ve benzeri ultra lüks otomobiller, güç ve performans değerleriyle anılmazlar. Bu otomobillerin sahipleri, en son teknoloji donanımları nedeniyle de onca parayı bu oyuncaklara vermezler. Dünyada eşine az rastlanacak bu özel araçların en önemli özelliği, koltuğuna oturduğunuzda kendinizi eşsiz ve özel hissetmenizi sağlamaktır.

Bugün yukarıda bahsettiğimiz otomobillerin listesine bir yenisi daha eklendi. Masterpiece London 2011 Fuarı’nda görücüye çıkan Rolls Royce Phantom Drophead Coupé Masterpiece London, performans verileri olarak DHC’den farksız. Ancak özel seri Rolls-Royce’un benzersiz aksesuarları ise lüks kavramına yeni bir tanım getiriyor. Bagajda yeralan deri çanta takımı ve torpidodaki içi mücevher dolu Asprey takı çantası aracın özel kılan aksesuarlardan sadece birkaçı.

Mazarine Mavisi rengiyle satışa sunulan özel serinin Alcantara ve deri kombinasyonu döşemeleri ile ahşap işçilikleri de otomobilin şıklığını tamamlayan diğer unsurlar.

Satış fiyatı henüz açıklanmayan otomobilin kapı eşikleri ve ön konsolundaysa Masterpiece London logoları dikkat çekiyor.

Toplam okunma: 4567
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
VTEC’in doğuşu ve gelişimi
Honda motosikletlerinde kullandığı sistemi geliştirerek külbütör kontrollü ve hidrolik pistonlu VTEC sistemini 90’li yıllarda NSX modeli ile duyurdu. Honda, VTEC sistemi ile yarış otomobillerinde kullanılan supap zamanlamaları ile standart..