Toyota RAV4 EV'nin Halka Satışı Yapılmayacak.
Toyota RAV4 EV'nin Halka Satışı Yapılmayacak.

Bugünlerde bir elektrikli otomobil sahibi olmak istiyorsanız, seçenekler çok da fazla değil. Hele bir de estetik olarak size hitap etmesini istediğiniz bir otomobil arıyorsanız işiniz iyice zor.

Nissan Leaf hala konsept bir aracı andırırken, Mitsubishi i ise garip bir yaratık gibi duruyor. Gelecek yılın başında satışa sunulacak bir diğer elektrikli Honda RAV4 EV ise şık tasarımıyla rakiplerinden bir adım öne çıkacak. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki, yeni Honda RAV4 EV’ün halka satışı yapılmayacak.

Pike Research’ün araştırmasına göre, Toyota Planlama Müdürü ,Geri Yoza, yeni Toyota RAV4 EV’nin showroomda beğenilip satın alınamayacağını, sadece filolara ve kiralama şirketlerine toplu halde satışının olacağını belirtti.

Umarız ki Yoza’nın açıklamalarının dışında değişiklikler olur ve Japon üretici RAV4 EV’nin halka satışını gerçekleştirir.

Toplam okunma: 4996
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Otomatik iklimlendirme kontrolü
Sürüş konforunu arttırmak için tasarlanan klimaların tam otomatik versiyonları konforu ikiye katlıyor. Sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilen otomatik klimalar aynı zamanda tam otomatik konumdayken hiçbir müdahaleye gerek bırakmadan..