Toyota RAV4 EV'nin Halka Satışı Yapılmayacak.
Toyota RAV4 EV'nin Halka Satışı Yapılmayacak.

Bugünlerde bir elektrikli otomobil sahibi olmak istiyorsanız, seçenekler çok da fazla değil. Hele bir de estetik olarak size hitap etmesini istediğiniz bir otomobil arıyorsanız işiniz iyice zor.

Nissan Leaf hala konsept bir aracı andırırken, Mitsubishi i ise garip bir yaratık gibi duruyor. Gelecek yılın başında satışa sunulacak bir diğer elektrikli Honda RAV4 EV ise şık tasarımıyla rakiplerinden bir adım öne çıkacak. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki, yeni Honda RAV4 EV’ün halka satışı yapılmayacak.

Pike Research’ün araştırmasına göre, Toyota Planlama Müdürü ,Geri Yoza, yeni Toyota RAV4 EV’nin showroomda beğenilip satın alınamayacağını, sadece filolara ve kiralama şirketlerine toplu halde satışının olacağını belirtti.

Umarız ki Yoza’nın açıklamalarının dışında değişiklikler olur ve Japon üretici RAV4 EV’nin halka satışını gerçekleştirir.

Toplam okunma: 5090
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Havayastıkları
En önemli pasif güvenlik sistemlerinden biri olan havayastıkları, günümüzde otomobillerin vazgeçilmez güvenlik donanımlarından biri oldu. İkinci Dünya Savaşı sırasında savaş uçaklarında denenen ve iniş/çarpışma yardımcı ünitesi..