volkswagen'den yıl sonu kampanyası


Doğuş Otomotiv – VW Binek Araç, Polo ve Golf modellerinde yüzde 4’e varan indirimlerin yanısıra, euro ile satılan modellerinde de sabit kur avantajı sunuyor.


Doğuş Otomotiv – VW Binek Araç, yılsonu kampanyasında modellerinde cazip fırsatlar sunuyor.

VW Binek Araç 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya süresince Golf ve Polo modellerinin fiyatlarında yüzde 4’e varan indirimler uyguluyor. Kampanya kapsamında manuel şanzımanlı Golf 1.6lt 102hp Trendline 36 bin 700.-TL’den, Polo 1,4lt 85hp Comfortline 30 bin 800.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla sunuluyor.

Euro da sabit

Fiyatları Euro bazında açıklanan Tiguan, Scirocco ve CC modellerinde ise kampanya dönemince Euro/TL kuru sabit tutularak 1,89-TL olarak uygulanıyor.

Kredili alımlarda da avantaj devam ediyor

Kampanya kapsamında Volkswagen Finans faizlerinde de avantaj var. vdf ile işbirliğinde, Türk Lirası’na 60 aya kadar %0,89 olarak verilen faiz oranı, Volkswagen Kasko , Fulllife, FullKoruma gibi ürünlerden tercih edecekleri ikisiyle birlikte alanlar için %0,79 olarak veriliyor. Döviz ile satılan modellerde ise 48 aya kadar %0,48 ; 60 ay ise %0,58 olan faiz oranı, yine seçilecek iki sigorta ürünüyle birlikte kredi kullananlar için 48 aya kadar %0,45 ; 60 ay ise %0,55 olarak sunuluyor.

Toplam okunma: 13195
YORUMLAR ( 0 )
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
SBC - Sensotronic Brake Control (Sensotronic fren kontrolü)
SBC sistemi, uygulanan fren basıncını sensörler aracılığı ile ölçerek, her lastiğin ne kadar frene ihtiyacı olduğu hesaplıyor ve optimum fren gücü dağılımını yaparak, güvenli bir mesafede durulmasını sağlıyor.