Chevrolet Epica Sınıfında Büyük Atakta…!

· Chevrolet Epica Ağustos ayında geçtiğimiz yılın toplam satışından daha fazla satışa ulaşarak yepyeni bir başarıya imza attı.

· 2010 yılı Ocak-Ağustos döneminde gerçekleşen Epica satışı 2009 yılı toplam satışının 3 katını geçti.

· Chevrolet Epica, 2.0 litre 150hp dizel otomatik vitesli modelini sınıfındaki 1.6 litre benzinli düz vitesli modellerin fiyat seviyesinde satışa sunularak otomobil pazarında fark yaratıyor.

· 2011 model Chevrolet Epica’nın 2.0 litre 150hp dizel 6 ileri otomatik şanzımanlı modelinin yüksek güvenlik ve konfor donanımına karşın sadece 55.310TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Konforlu sürüş keyfini ve üstün standart donanım seviyesini cazip fiyatlarla sunan Chevrolet Epica 2009 yılının tamamından fazla satışa sadece Ağustos 2010 ayında ulaşarak pazarda ayrı bir başarıya imza attı. Geçen yıl toplam 76 adet Epica satılmışken, 85 adeti Ağustos ayında olmak üzere 250 adet Epica Ocak - Ağustos 2010 döneminde satılmış oldu.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın; “Türkiye’nin en dinamik otomobil markası olma hedefi ile yolumuza devam ediyoruz. Cruze ve Captiva modellerinde yakaladığımız çarpıcı başarılardan sonra, Epica’nın da atağa kalkması markamızın bir çok markanın başaramadığı şekilde çok farklı segmentlerde başarıyı yakalamasına ve pazardaki payını hızla artırmasına sebep oluyor. Epica’nın eskiye göre geometrik artan satış rakamları Chevrolet Türkiye çalışanlarının pazarı analiz etme, müşteri beklentilerini başarıyla gözlemleme ve ürünü rakiplerinden farklılaştıracak pazarlama – satış- iletişim programının başarıyla hazırlanmasının

bir sonucu olduğu görüşündeyim. Epica’da gösterdiğimiz başarı, Türkiye’nin en dinamik markası olma vizyonumuz doğrultusunda çalıştığımızın en güzel habercilerinden birisi olarak da bizlere gelecekteki başarılarımız için ayrı bir güven veriyor.’’ dedi.

Çarpışmaya dayanlıklı gövde içi koruyucu paneller, güçlendirilmiş tavan ve gövde yapısı ile güvenlikten ödün vermeyen Epica’da Çekiş Kontrol Sistemi (TC), Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları , yükseklik ayarlı ve üç noktalı aktif gergili ön ve arka emniyet kemerleri, ön ve arka sis farları, arka park sensörü, ön yolcu koltuğu bel desteği, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemi ve alarm gibi aktif ve pasif güvenlik sistemleri standart olarak sunuluyor.

Donanım ve konfor özellikleri konusunda da iddiasını yineleyen Epica’da 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, krom bagaj çıtası, 17 inç hafif alaşımlı alüminyum jantlar, deri döşemeli ısıtmalı koltuklar, yol bilgisayarı, hız sabitleyici (cruise control), yağmur sensörü, 6lı CD/MP3 çalar, otomatik katlanır elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi standart donanımda yer alıyor.

Toplam okunma: 9202
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Uzaktan kumandalı merkezi kilit
Gecenin karanlığında aracınızın yanına gelip anahtar deliğini bulmak için birçoğumuz müthiş mücadeleler vermiştir.Bu savaşı kazanıp bir de diğer yolcunun kapısını açmak için bir dansçı gibi kıvrılıp diğer kapıyı açmaksa..