Dacia Duster filo satışlarında da ezber bozuyor.

Renault Grubu bünyesinde Dacia markası, 7 yılda dünya çapında başarı yakaladı. Otomobilde temel standartları güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyata sunan Dacia, bugün uluslararası ve dünya pazarının vazgeçilmez markalarından biri oldu. Türkiye’de Renault Mais çatısı altında hizmet veren Dacia, ekonomik kullanım ve satış sonrası maliyetleriyle şirketlerin filo tercihlerinde yer alıyor. Dacia, telekomünikasyon sektörünün öncü firması Vodafone’a 61 adet 4x4 1.5dCi Duster aracı teslim etti.

4x2 ve 4x4 versiyonlarıyla Duster, SUV segmentinde yerleşmiş tabuları yıkarak, gerçek bir arazi aracının aynı zamanda hesaplı da olabileceğini ispatladı. 2010 yılında Duster, Autobest 2011’de 1. seçilerek müşterilerinin tercihini onayladı. Dacia’nın satın alırken ve kullanırken ekonomik, sağlam ve estetik modeli Duster’ı tercih ettikleri için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

Dacia Duster: Ezber Bozmaya Devam Ediyor!
Dacia gamının 6. modeli olan Duster markanın felsefesine sadık kalıyor : Rakipsiz fiyat / iç mekân genişlik dengesi ile kontrollü tüketimi sayesinde düşük kullanım maliyeti, optimal güvenlik seviyesi ve yüksek dayanıklılık özellikleri sunuyor.

Dacia Duster’in 4x2 versiyonu 31.000 TL, 4x4 versiyonu ise 34.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Duster düşük yakıt tüketimli ve karbondiyoksit salımlı motor seçeneklerine sahip. Dacia Duster’ın dizel versiyonları 4x2 versiyonda 140 g CO2/km’den daha az; bu nedenle Dacia eco² imzasını taşıyor, 4x4 versiyonunda ise 150 g CO2/km’den az salım değerleri sergiliyor. Ayrıca Türkiye’de 250 noktada bulunan Dacia Yetkili Servisi’nde uygun maliyetli bakım avantajları sunuluyor. Duster, 1.6 16V 105 bg benzinli ve 1.5 dCİ 85 bg ile 110 bg dizel motor seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.
Toplam okunma: 6573
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
CBC - Cornering Brake Control (Viraj fren kontrolü)
ABS’ye entegre olarak çalışan CBC sistemi, viraj içerisinde fren yapıldığında, viraja göre içte ve dışta kalan tekerleklere optimum fren dağılımını gerçekleştiriyor. İlk kez 1997 yılında BMW 528i’de karşımıza çıkan CBC sistemi,..