En Çok Talep Edilen 4x4, Jeep Oldu!

Efsanevi Jeep®Wrangler, Edmunds' Inside Line 2010 okuyucuları tarafından en çok talep edilen klasikler kategorisinde, en çok talep edilen 4X4 seçilerek bir başka önemli ödülün daha sahibi oldu. Bu yıl, Amerika’nın önemli otomotiv yayınlarından Four Wheelers tarafından "Son 10 Yılın En İyi ve En Önemli 4x4 Aracı" ve Cars.com'dan "Arazi Sporlarının En İyi Aracı" ödüllerine ayrıca aday gösterilenJeep® Wrangler için, dünyadaki otomotiv simgelerinden birisi olan Jeep Wrangler, mirasına sahip çıkarak bu rekabetçi ve güçlü ortamda bile kazanmayı hak etti şeklinde yorumlar yapıldı.

Jeep markasının başkan ve CEO’su olan Mike Manley, “Chrysler Group LLC olarak Edmunds’ Inside Line dergisi okuyucularından gelen bu saygın ödül, tüketicilerimizin Jeep Wrangler'ı yıllardır ne kadar çok sevdiğinin gerçek bir kanıtıdır. Wrangler bir Jeep’in sağladığı marka özellikleri ile birlikte sahip olduğu birçok özelliği ve maceracı ruhu ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Jeep Wrangler pek çok güvenlik ve kullanım kolaylığı, sağladığı çok yönlü konforu ve iç mekanı dışında, açılıp kapanabilen tavana sahip tek ve gerçek 4x4 olma özelliğine sahiptir. Wrangler, efsanevi Jeep gücü, iç mekanı ve konforu ile adeta eşsiz bir açık hava eğlencesi sağlar. İki kapılı Jeep Wrangler ve dört kapılı Jeep Wrangler Unlimited sağladıkları pek çok ekstra alan ve farklı açılabilir tavan seçenekleriyle, çok yönlülüğe ihtiyaç duyan tüm müşterileri için sınırsız eğlence ve özgürlüğün sembolü olmaya devam ediyor.

Toplam okunma: 6848
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
EBD - Electronic Brake-Force Distribution ( Elektronik fren gücü dağıtıcısı)
ABS ile birçok parçası ortak olan EBD sistemi, frenleme anında ön ve arka aks arasındaki basınç dağılımını yaparak, otomobil hangi yol durumunda olursa olsun savrulmadan yavaşlamasını sağlıyor. Ayrıca fren gücünde oluşabilecek azalma..