Maserati, üstsüz atakta...

Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, 266 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Maserati’nin dört koltuklu ve katlanabilir tavanlı yeni modeli Maserati GranCabrio’yla satışlarını daha da güçlendirdi.

2010 Temmuz ayı sonu itibariyle 14 adetlik Maserati satışına ulaşan FerMas, geçtiğimiz yıl Ocak-Temmuz dönemindeki 5 adetlik satışını neredeyse 3’e katlama başarısı gösterdi. Maserati’nin en önemli atağını ise 2010 yılının ilk çeyreğinde satışa sunduğu Maserati GranCabrio modeli oluşturuyor. Sene başındaki 2 adetlik kotasını ikiye katlayan FerMas, 4. Maserati GranCabrio modelini de ağustos ayı içinde sahibine teslim etmeye hazırlanırken, yeni siparişler almaya da devam ediyor. 4.7 litre silindir hacimli 440 HP’lik V8 motorlu ve lüks sınıfın en yeni cabrio modeli olarak ön plana çıkan Maserati GranCabrio, sürüş dinamizmi ve yüksek güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Toplam okunma: 4063
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Silecek
Modern otomobillerin basit ama önemli parçalarından cam silecekleri, sürüş güvenliğinin temel taşlarından biri olmayı sürdürüyor.Erkeklerin özensiz fakat kadınların ise bir o kadar titiz olduğu temizlik içgüdüsünden olacak, 1903’ün..