Maserati, üstsüz atakta...

Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, 266 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Maserati’nin dört koltuklu ve katlanabilir tavanlı yeni modeli Maserati GranCabrio’yla satışlarını daha da güçlendirdi.

2010 Temmuz ayı sonu itibariyle 14 adetlik Maserati satışına ulaşan FerMas, geçtiğimiz yıl Ocak-Temmuz dönemindeki 5 adetlik satışını neredeyse 3’e katlama başarısı gösterdi. Maserati’nin en önemli atağını ise 2010 yılının ilk çeyreğinde satışa sunduğu Maserati GranCabrio modeli oluşturuyor. Sene başındaki 2 adetlik kotasını ikiye katlayan FerMas, 4. Maserati GranCabrio modelini de ağustos ayı içinde sahibine teslim etmeye hazırlanırken, yeni siparişler almaya da devam ediyor. 4.7 litre silindir hacimli 440 HP’lik V8 motorlu ve lüks sınıfın en yeni cabrio modeli olarak ön plana çıkan Maserati GranCabrio, sürüş dinamizmi ve yüksek güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Toplam okunma: 4115
Kullanıcı Adı:
Şifre:
TEKNİK BİLGİLER
Farlar ve far sistemleri
Otomobil farlarının temel işlevi, insan gözünün objeleri göremeyeceği karanlık ortamları aydınlatarak; sürücülerin yolu ve objeleri görmesini, ayrıca diğer sürücüler tarafından fark edilmelerini sağlamaktır. Bir otomobilin ön kısmında;..