yazdır

Phantom DHC Masterpiece London Lüks Tanımını Değiştirdi

01.07.2011 - 15:44

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé ve benzeri ultra lüks otomobiller, güç ve performans değerleriyle anılmazlar. Bu otomobillerin sahipleri, en son teknoloji donanımları nedeniyle de onca parayı bu oyuncaklara vermezler. Dünyada eşine az rastlanacak bu özel araçların en önemli özelliği, koltuğuna oturduğunuzda kendinizi eşsiz ve özel hissetmenizi sağlamaktır.

Bugün yukarıda bahsettiğimiz otomobillerin listesine bir yenisi daha eklendi. Masterpiece London 2011 Fuarı’nda görücüye çıkan Rolls Royce Phantom Drophead Coupé Masterpiece London, performans verileri olarak DHC’den farksız. Ancak özel seri Rolls-Royce’un benzersiz aksesuarları ise lüks kavramına yeni bir tanım getiriyor. Bagajda yeralan deri çanta takımı ve torpidodaki içi mücevher dolu Asprey takı çantası aracın özel kılan aksesuarlardan sadece birkaçı.

Mazarine Mavisi rengiyle satışa sunulan özel serinin Alcantara ve deri kombinasyonu döşemeleri ile ahşap işçilikleri de otomobilin şıklığını tamamlayan diğer unsurlar.

Satış fiyatı henüz açıklanmayan otomobilin kapı eşikleri ve ön konsolundaysa Masterpiece London logoları dikkat çekiyor.Bu haber otoplato.com sitesinden alınmıştır.